Йога Ранкової Прогулянки

За 10 днів ти навчишся любити те, про що не замислювався останніми роками. Проста звичка, що єднає в себе накращі практики медитації, йоги та порад провідних вчених по фізичній формі.

Ти не тільки станеш стрункішим, але й дещо зміниш своє ставлення до свого режиму дня, їжи, взаємовідносин з оточуючими, сна. Цілком можливо, що ти почнеш подорож по підйомній спіралі.

Почни рухатися разом з нами, виконуючи прості вправи, що не потребують спецпідготовки. Ти зможеш навчатися як з нами, так і поза курсом.

Операційна система для натурально підсиленого життя без надлишків стресів 

Це не просто курс, який я записав на колінці. Це – установочний диск, основа для операційної системи сучасної людини. І ось чому:

 • Ми спираємося не тільки мій досвід, але на дослідження багатьох сторіч
 • Те, що ви продивилися, я готував багато років, та практикую щодня
 • У нас 10 уроків сумарною тривалістю близько 5 годин
 • У вас буде достатньо завдань та чеклістів, щоб продовжувати
 • Тільки текстова складова цього курсу – близько 200 сторінок тексту, та 10 презентацій з 200+ слайдів
 • Так, і по вашому бажанню – ми можем продовжувати довго після завершення цієї програми
 • Мої відео уроки зроблені з презентацією того, про що говорю, та думаю вам буде комфортно сприймати матеріал
 • Цей курс зроблений з підключенням Telegram – ви будете автоматично отримувати уроки, додаткові відео і завдання щодня, на протязі 10 днів

 

В 2023 році я нарешті вирішив виходити щодня на вулицю вранці

 • З 8 до 9 ранку
 • На протязі 100 днів я не пропустив жодного дня. Потім не зміг зупинитися
 • Я покращив свій режим дня, звички по їжі, водні процедури, до прогулок пішки і бігу додав прості вправи на вулиці
 • Я скинув вагу з 97 кг до 83. Після 7 років вперше зіграв в вуличний баскетбол. Позбавився деяких болей і інших проблем, що мене турбували. Зовнішній вигяд і шкіра значно покращилися.

Ось два фото. Одне – травень 2023. Інше – вересень 2023. Сподіваюсь, що ви бачите різницю.

Давайте продовжимо разом. Це дуже просто і приємно.

Для кого цей курс

Перше знайомство

Про автора – Олександр Радіч

Загальне
Фізичне та спортивне
Духовне та цілі
Інтелектуальне та освіта
Відносини та суспільство

Олександр Радіч – декілька слів про автора

В своєму професійному житті я займаюся тим, що допомагаю тисячам українських підприємців продавати на міжнародних ринках.

Як представник Western Bid в Україні та викладач бізнес-школи, я виступаю на міжнародних форумах, в клубах підприємців, в Школі Бізнеса Нової Пошти, як спікер Школи Експорту Укрпошти. Я писав на Форбс Україна, та про мене декілька разів згадували в статтях Форбс. Я виступав в популярних каналах, як то Останній Капіталіст, також на Країна FM. Також в Wikipedia про нашу діяльність. Ось посилання.

Ми з дружиною робили бренд Sanati Factory, про нас робив фільм USAID.

Я видав три фізичні книги, також декілька електронних, що продаються на сайті компанії.

І далі декілька історій з мого життя, бо мій досвід може допомогти вам десь стати краще та зробити нашу програму йоги ранкової прогулянки частиною свого щоденного графіку.

Референси:

1 – Про Академію Продажів Радіча Western Bid – Wikipedia – тут.

2 – Освітні програми Академії – на сайті Western Bid.

3 – Вистув Школі Експорта Укрпошти в Києві 2017 рік – тут.

4 – Статті на Forbes – Перша, Друга (сторінка автора плюс посилання), Третя.

5 – Виступ у популярному українському каналі – Останньому Капіталісті – тут.

6 – Фільм USAID про наш сімейний бренд – тут.

Фізичне та спортивне

Я не спортсмен. Більш комунікатор, спеціаліст по піару та рекламі, підприємець. Але я багато займався в молодості. Футбол, баскетбол, легка атлетика. Приймав участь в змаганнях. Іноді їздив на турніри. Любительські.

Але після 40 я пережив дуже турботні часи. Отримав страшний діагноз та пройшов 8 курсів хіміотерапії у 2018. Про це досі знали тільки дуже близькі люди. Зараз, після 5 років, я досі живий. За цей час, додатковий час мого  життя, я зробив багато висновків, змін по кар’єрі, сімейній сфері, і взагалі. Те, про що я пишу і чому вчу, допомогає мені знові повернутися до фізичної форми, що я мав приблизно 15 років тому. Та відчуваю себе також надзвичайно енергійним і готовим до нових досягнень.

Між цими фотографіями приблизно 100 днів – з того моменту, як я почав практикувати ранкові прогулянки. Перша – кінець весни 2023, друга – початок осені 2023. Думаю, що ви побачите різницю. На першій моя вага приблизно 96 кг, на другій – 83 кг.

Мої 7 років в Тибеті та інші духовні практики

Я провів 7 років в монастирі ISKCON, тобто в крішнаїтському ашрамі, в Дніпропетровську та Нижньому Новгороді, з 1991 по 1997. Потім дізнався про відому книгу і фільм з Бредом Піттом про Тібет, та мій шлях в чомусь схожий. Я їздив до Індії три рази, та жив життям ченця, без грошей та матеріальної власності, з суворими принципами. Я отримав брахманську ініціацію від Харікеші Свамі у 1997 році в москві. Займав керівну посаду та багато їздив, читав лекції та навчав людей ведичеській культурі.

Наразі моя філософія більше до стоїцизма, свого роду “операційної системи для виживання в сучасному світі”, згідно Тіма Феріса. Ті високі духовні і моральні стандарти, що ми практикували в храмі, допомагають мені глибше осмислювати різні системи і з повагою ставитися до різноманіття. Але рівень людини, її чистота – це видно.

Постійно вчуся та навчаю інших.

Я підписаний на LinkedIn Learning та отримав більше 150 сертифікатів по проходженню курсів. На Coursera один із моїх улюблених – Learning How to Learn – “Навчитися вчитися” Барбари Оклі.

Я вчуся в основном англійською, та серед людей, на яких рівняюся – Тім Феріс, Алекс Хормозі, Джеймс Клір, Пітер Аттіа, Раві Абувала, Сем Овенс, Раян Голідей, Марк Менсон, Арнольд Шварценеггер та багато інших.

Я проводжу онлайн і офлайн навчання в сфері маркетингу і електронної комерції, в тому числі в Київському Національному Економічному Університеті.

В 2017 році я написав книгу “Продавай на Etsy, і тобі ніколи не доведеться шукати роботу”, а в 2023 році завершую роботу над книгою “Незламні продавці – як українці, клієнти Western Bid, продовжують продавати товари за кордон навіть під час війни”.

Багатодітний батько та соціальний конектор

У нас четверо дітей, та троє з них ще ходять в садочок. Ми велика і дружна сім’я, та у нас насичене і водночас організоване та трохи хаотичне життя, бо дітки – це завжди купа непередбаченостей.

Ми ведемо підприємницьку діяльність в сфері послуг та залучаємося активно до підтримки в суспільстві, волонтерської допомоги ЗСУ. В своїй громаді нас добре знають.

Як спецаліст по комунікаціях, я маю розширену мережу знайомств в бізнес середовищі та приймаю участь в офлай подіях, таких як iForum та заходи Forbes Ukraine, бізнес клуба Статус та інші.

З чого складається курс

Z
Щоденні завдання по пробіжці
Ми починаємо з простих вправ та завдань. Робимо різноманітними. За 10 днів ви навчитеся різним технікам і активностям тільки по пробіжкам.
Z
Відео уроки по поступовому розвитку
Науково обгрунтовані лекції, що нададуть Вам основу для покрокового, але швидкого прогресу, включаючи рекомендації по їжі, сну і т.п. Трохи філософії.
Z
Щоденник чемпіона
Ми надамо вам розроблений нами файл для роздруковки, де ви будете вести свій щоденний журнал.
Z
Чеклісти для відслідковування прогресу
Якщо немає контролю, навіть самоконтролю, ви не зможете визначити, на якому етапі знаходитеся.
Z
Ітоговий іспит і подальший шлях Каірос
Ви будете складати онлайн іспит з відповідями на питання. Ті, хто пройдуть весь марафон і складуть іспит, отримають сертифікат. І зможуть продовжити навчання.

Відгуки про мене

Які результати і коли ви отримаєте

Загальна програма
День 1
День 2
День 3

Детальна програма

День перший. Майндфулнес медитаційна прогулянка районом.

День другий. Тренування другої зони і скакалка Що таке VO2Max та важливість тренувань у другій зоні. Десятиборря довгожителів та маргінальне десятиліття

День третій. Благополуччя та стабільність. Дивовижний світ. Розминка на ноги Блогер. Вправи на стабільність без додаткового спорядження. Аріанна Хафінгтон і третя ніжка стільця, без якої впадеш.

День четвертий. Дихальні вправи на вулиці. Ранкові звички відомих людей. Бонус – СОН по матеріалах Пітера Аттіа

День п’ятий. Руханка плюс навчання. Intellectual в системі Каірос. Навчитися вчитися. Барбара Оклі.

День шостий. Йога та медитація. Хокку. Цінність в системі Каірос.

День сьомий. Беремо папір і олівець. Залишаємо телефон вдома. Викиньте своє селище з голови. Емоційний інтелект в системі Каірос. Богиня глюкози і Джим Квік.

День восьмий. Додаємо швидкості. Стоїчна спортивная прогулянка. Сенека і Тім Феріс. Голідей.

День дев’ятий. Силова прогулянка. Підсилювання. Вправи на силу і витривалість. Шварценеггер

День десятий. Марафонна пробіжка. Марк Менсон – не порівнюй себе з чемпіонами. Аріанна Хафінгтон про силу бігу на основі книги.

День 1

Ось план нашого першого дня.

День другий. Тренування другої зони і скакалка Що таке VO2Max та важливість тренувань у другій зоні. Десятиборря довгожителів та маргінальне десятиліття

День третій. Благополуччя та стабільність. Дивовижний світ. Розминка на ноги Блогер. Вправи на стабільність без додаткового спорядження. Аріанна Хафінгтон і третя ніжка стільця, без якої впадеш.

Часті питання та наші відповіді

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority words which don’t look even slightly believable.

Загальні питання
Додаткові питання
Іноді питають це
Фінансові питання

Нестача часу – “У мене дуже насичений графік, я просто не можу витратити цей час на прогулянку.”

 Жодна людина не може бути зосереджена на роботі 16 годин, що вона не спить. Використовуйте час на різні активності, і зможете бути більш ефективними і успішними у всьому.

Втома – “Я занадто втомлююся після дня роботи, тому вранці мені хочеться подовше поспати.”

 Якщо у Вас щодня нічні зміни чи ви працюєте до опівночі, то дійсно буде важко це зробити вранці. В такому випадку трохи скорегувати час. Але якщо Ваш робочий день не перевищує 8-10 годин на день, та ви повертаєтеся додому навіть о 8 чи 9, та не дивитеся телевізор чи серіал на Netflix, то можете виділити 2 або 3 години вранці не тільки на прогулянку, навіть якщо виходите о восьмій. 

Погодні умови – “Занадто холодно/спекотно/дощово, щоб виходити на вулицю рано вранці.”

 Якщо щось не так на вулиці – шторм або злива, можете спокійно залишитися вдома в цей день. Але робіть щось активно на протязі запланованого часу. Походіть по кімнаті, підніміться сходами. Можна взяти колесо чи віджиматися.

Але альтернативою для вулиці також може бути спортзал. Особливо для холодної пори року. Там достатньо еліптичних споруд для бігу, велотренажери та для веслування.

 Моя програма з 50 вправ входить в курс. Обирайте 5-7 на свій розсуд кожного дня. У нас фітнес тренування, а не підготовка до Олімпійських ігр.

Брак мотивації – “Мені просто не хочеться, мені бракує мотивації робити це щодня.”

Перше – ми для того тут і зібралися, щоб додати мотивації не віртуально, а впливаючи на Вас і Ваші рішення щодня через навчання, коучинг, спільну працю.

Друге – Ваш настрій напевно зміниться, якщо ви відчуєте переваги цього стилю життя та корисної звички. Коли ви не вмієте грати в якусь ігру та здається, що будете постійно програвати, то і грати не хочеться. Але після перших уроків ви раптом починаєте раз за разом перемагати, та ваш адреналін буде постійно спонукати грати і перемагати.

Третє – це нескладна інвестиція в майбутнє. Як ви вкладаєтесь в депозити чи нерухомість, навіть в навчання, щоб отримати хорошу роботу, тут ви робите міні інвестиції в своє здоров’я та чудове відчуття, контролю над своїм життям. Чому не зробити це. Це не коштує нічого (за винятком якихось копіїок, що ми беремо за цей курс).

Домашні обов’язки – “Вранці я повинен готувати дітей до школи або доглядати за родиною.”

Ми не прив’язані до конкретного часу. Я віддаю перевагу ранковому навчанню та роботою над своїми записами та книгами до 8 ранку, потім роблю спортивну прогулянку на годину. Ви можете виділити 15 хвилин з 6 до 6-15 або півгодини з 10 до 10-30. 

Просто зрозумійте таку річ. Як дедлайн в роботі визначає, скільки часу ви проведете на проєкті. Що ви будете займатися цим один тиждень, або один місяць, це буде розтягуватися. Також домашні справи, як і робота, заповнюють щільно весь день, доки ви не поставите свої умови. Звичайно, що садочок і школа мають свої розклади, але поза цим завжди можна виділити півгодинки. Насправді, і годинка не буде проблемою, бо тоді ви будете інші справи робити трохи ефективніше.

Подорож до роботи – “Я живу далеко від роботи і витрачаю багато часу на дорогу, тому не маю зайвої години.”

Мій брат жив в Іспанії, та свідомо не брав машину, хоча легко може собі дозволити будь яку. Він їде громадським транспортом в Мадриді, та щоб дістатися до останньої зупинки, ходить пішки 40 хвилин. Він топ менеджер в міжнародній компанії, та не переймається штучним престижом, віддаючи перевагу активній прогулянці. Раніше вони ходили в походи на 1-2 тижні з купою друзів. Їздили в наш український Крим, в Карпати, навіть на природу за кордон. Мали неймовірній досвід занурення в мальовничу природу, інколи там, де ще не ступала нога людини. Не зважаючи на зайнятість, будь хто спроможний виділити частину 24-годинного дня на класну прогулянку. 

Відсутність безпечного місця для прогулянки – “Поблизу мого дому немає безпечних парків або тротуарів для прогулянок.”

 Якщо там наркомани та хулігани. Якщо там дикі тварини. Все одно. Ти маєш вихід, його нескладно знайти.

Варіант 1. Якщо є вірогідність нападу – заведи зброю. Офіційно зареєструй та бери з собою. Як альтернатива відлякувач для собак. Чи просто палка. Коли ми жили в Індії, там є деякі місця, де дуже багато диких мавп (ми навіть жартували з фільму про  тітку з Бразилії, де в лісах проживає багато диких мавп). 

 Варіант 2. Можна ходити удвох або утрьох. Це безпечніше. Знайдіть компаньона.

Варіант 3. Витратьте 10-15-20 хвилин, щоб дістатися безпечного місця. Можна взяти велосипед чи мотоцикл чи авто. Це трохи ускладнює процес, але робить його більш дослідницьким та пригодницьким та розширює кількість місць, де можна гуляти.

 Соціальна тривожність – “Мене лякає ідея виходити самому на прогулянку, я відчуваю дискомфорт серед інших людей.”

 Ви можете виходити туди, де нікого немає. Чи вибрати полянку та ходити колами. Та на стадіоні всі займаються, чи в спортзалі. І щоразу як приходите туди, то вам стає все зручніше і спокійніше, і ви почнете любити приходити до тих, хто поділяє з Вами своє захоплення спортом. 

 Коли ви пройдете наш курс-марафон, то будете впевненіше почуватися серед інших. Ваше самосприйняття буде покращуватися завдяки повазі до себе, завдяки тому, що ви починаєте більше любити і поважати себе. Ви станете більш соціальною людиною, та покращувати свій суспільний статус.

 Фізичні обмеження – “У мене є певні здоров’язв’язані проблеми, які обмежують мою здатність до ранкової активності.”

Так, звісно. Потрібно в першу чергу консультуватися з лікарем за наявності будь яких обмежень. Але знаєте, будь хто, навіть людина в інвалідному візку може робити вправи. 

Мій добрий знайомий отримав травму хребта в віці близько 20 років, та останні більше ніж15 років паралізований ніжче пояса. Це не заважає йому займатися спортом і виглядати цілком щасливим, як би то важко йому не було.

Недостатній сон – “Я пізно лягаю спати і не висипаюся, тому важко прокинутися ще раніше для прогулянки.”

Ось ці маленькі атомні звички починають зрушувати з місця всю операційну систему людини, що будується на тисячах маленьких думок та автоматичних рухів. Не будемо себе дурити, ми витрачаємо більшу частину дня на дурниці. Як то писав Сенека “Час – це те, що нам найбільше не вистачає, проте це єдине, що ми витрачаємо найменш розсудливо.”

“У багатьох людей дуже багато здорового глузду, бо вони його не використовують.” Ці слова належать Бертрану Расселу, британському філософу, логіку, математику, історику та соціальному критику. Ця фраза відображає його відому іронію та глибоке розуміння людської природи.

Кількість часу – це питання пріоритетів. Година для себе вранці має бути одним із топ пріоритетів у житті людини.

Чому так дешево?

Ми знайомимося, та я хотів би знизити до мінімума вашу обережність та страх перед невідомою новою людиною. Тому я зробив оплату суто символічною.

А чи можна повернути гроші?

За 30 днів після початку – по першому запиту. Зверніться до нас будь яким доступним способом. Ось сторінка контактів.

Мої юридичні реквізити

ФОП Радіч О.Б.
2712411639

Як зі мною зв’язатися

+38 067 231 15 15

post@alexradich.com

IMPORTANT: Do not enter your name and email until you have read the Legal Disclaimer. We are not able to make any guarantees and we will not make any guarantees about your ability to generate results with our ideas, information, tools and resources, or strategies. You should know that all products and services by our company are for educational and informational purposes only. Nothing on this website, or any of our websites, or any of our content or curriculum is a implication, promise, or guarantee of results. Use caution and always consult your accountant, lawyer or professional adviser before acting on this or any information related to a lifestyle change, your business and finances. You are responsible for your decisions, actions and results. By registering on this website you agree not to attempt to hold us liable for your decisions, actions or results, at any time, under any circumstance.

ВАЖЛИВО: не вводьте свою контактну інформацію, доки не прочитаєте legal disclaimer. Ми не даємо жодних гарантій, що ви досягнете якихось результатів за допомогою наших інструментів, стратегій або інформації. Всі продукти і сервіси компанії призначені для освітніх цілей. Жодна інформація на цьому сайті або будь-яких інших сайтах компанії не гарантує і не обіцяє отримання результатів. Ви несете відповідальність за свої дії і результати. Реєструючись на даному сайті, ви знімаєте з нас відповідальність за ваші дії та результати.

Переходимо до дії

Ваша подорож починається тут. Замовте курс зараз, щоб поринути у світ руху чемпіонів. Це багатокрокоий план змін, яких потребує Ваше життя.

Copyright @ Alex Radich Com Всі права захищені. Будь яке копіювання інформації або курсів буде каратися згідно закону.