Є така книга “Антихрупкість”, та визнаю, що не дійшов до її прочитання (але вона в планах). Ідея бути стійким, гнучким до зовнішніх обставин  узгоджується з філософією Каірос, де ти вдосконалюєш три царини життя:

– Вміння віддавати та користуватися ресурсами (букви C creativity, A affluence)

– Покращувати свій інтелект і емоційну складову (I intelligence, R relationships)

– Також тіло та дух (O organism S spirituality)

Наш канал – для сильних та спроможних на довгострокові досягнення всесторонньо розвинутих людей. Та тих, хто не боїться віддавати заради інших, хто не піклується тільки про особисту вигоду. Хто може волонтерити та допомагати Україні та ЗСУ, не очікуючи нічого взамін. Та готовий розвиватися разом з нами.

Є багато систем на вчень, які я поважаю, але не можу визначити їх як достатньо зрілими для цілісних досягнень. Хтось натякає на магічну силу ранку, що я цілком підтримую. Інші топять за спорт та харчування. Є канали по підприємництву (один з моїх інших в тому числі), але мало хто говорить про те, як поєднати в собі різні навички, щоб сформувати свій стиль життя, що узгоджений зі всіма сторонами особистості. Фактично ми багатоборці, та в цьому нам мало хто може скласти конкуренцію. Наш канал – для сильних людей.

Ти можеш бути підприємцем, але не виконувати своїх обов’язків перед дітьми або в громаді.

Ти можеш бути бізнесменом, що занедбав своє здоров’я та тішиться сумнівними задоволеннями у вигляді дорогого алкоголю та безглуздих ганебних оргій.

Ти можеш бути художником без гроша за плечима, перебиваючись випадковими заробітками та не в змозі оплатити освіту своїх дітей, та навіть не в змозі поїхати з сім’єю в різні кутки України або світу (так-так, наразі – після закінчення війни).

Ти можеш бути інвестором з 10 000 друзями на Фейсбуці, але коли ти захворів, до тебе ніхто не прийшов до лікарні.

Ти можеш отримати два наукових титулі і захистити дисертацію, але бути асоціальним типом, що ворчить та розповсюджує плітки (та потрапив би в сотні “остраконів” в Афінах).

Ти можеш бути спортсменом, який не вміє розпорядитися своїми гонорарами, та бути в постійних боргах .

Та мати все, про що можна мріяти, але настільки зневажати харчуванням і спортом, що набрати 20-30 зайвих кілограмів і підійматися сходами з великими труднощами, в 35 років отримати діагноз діабет і жити на пігулках.

Ви розумієте, про що я? Ваше життя має бути близьким до ідеалу у всьому, щоб ви мали непогані шанси на те, щоб:

Мати власну справу, де креативне служитимете тисячам людей і отримувати достатньо, щоб жити тим життям, яке ви собі обрали, також вашим дітям, сім’ї.

Розуміти, як розпоряджатися ресурсами, коштами, що вони ніколи не будуть “злом” в руках досвідченої та свідомої людини, та вміти розподіляти та примножувати своє багатство.

Розвивати свій пластичний мозок, щоб всмоктувати мудрість віків і формувати своє бачення життя та світу, знаходити свої смисли та генерувати монументальні, легендарні ідеї.

Побудувати мережу друзів і партнерів, щоб співпрацювати над проектами, маленькими і глобальними в умовах взаємної поваги і духу синергії і перемоги для кожної зі сторін, вміти віддавати заради інших, ставитися до людей з емпатією.

Піклуватися за своїм тілом так, щоб у святкування свого сторіччя міг підняти над головою свого прапраправнука та зіграти зі своєю величезною родиною у якусь спортивну гру, нехай гольф, зберегти ясність розуму і вміння говорити та передавати свою мудрість наступним поколінням.

Мати сильний внутрішній стержень, розуміти, що незважаючи на всі зусилля, твоє життя може обірватися в будь-який момент. Але ти прожив її на повну. Вчився, медитував, молився, їв, любив з наснагою і ентузіазмом підлітка, який тільки вступає в доросле життя.

Бути цілісною людиною, до якої люди звертаються за порадою і прислуховуються до всього, що ви говорите. Ви чесні, ви духовні, ви викликаєте довіру. “Жити так, нібито ти живеш останній день. Та вчитися так, нібито ти будеш жити вічно”.

Ось так я сприймаю людину, що живе по законам Каіроса, вміє ловити кожну мить дня починаючи з раннього ранку і до пізнього вечора.