Мій безперервний монітор глюкози нарешті зі мною та практично в мені. Наліпка на плечі (там є невеличка голка) постійно передає данні на телефон, та я бачу свій графік. Він вже достатньо показовий, щоб робити деякі висновки. Зокрема, треба ретельніше працювати над тим, щоб прибрати “американські горки”.

Коли рівень глюкози підскакує, твій організм відчуває те, що я називаю “напівбокс”, та це не зачіска. Це коли б’ють тільки тебе. І ось приблизно так, як боксер на ринзі після декількох сотень влучних ударів по корпусу або печінці врешті валиться на підлогу, так і наше тіло зношується і стає більш вразливим до інших подразників або свобідних радикалів, знижується імунітет.

В сьогоднішньому розділі книги Джесі Іншопе “Революція глюкози”, що має назву “Підрівняйте свій ранковий перепад глюкози після сніданку” (Flatten Your Breakfast Curve), вона говорить про те, що в Стенфордському Інституті в Каліфорнії є спеціальний підрозділ, де вчені вивчають результати апаратів, один з яких зараз зі мною. Так ось, взяли групу дорослих, у яких ніколи не було ознак діабету, та дали їм по тарілці з молоком та кукурудзяними пластівцями. Здивуванню не було меж (особливо для тих, хто не стикався), коли виявилося, що через годину після їжі їхні показники були в районі переддіабету та діабету, це можна порівняти з тим, як боксер отримує або нокдаун (валиться на підлогу), або нокаут (лежить нерухомо та приходить до тями лише згодом). Так і з нами. Ми можемо не відчути удар одразу, втім, він приходить з запізненням, та шкода накопичується.

Якщо хтось говорить, що солодкі сніданки “надають енергію”, це хибний погляд, бо така енергія нетривала і некорисна. Ваш мозок та тіло отримують потужну ін’єкцію, виділяється інсулін, але він не використовує цю глюкозу для енергії. Я надам скріншот цієї сторінки, можете самостійно почитати, якщо знаєте англійську або зробить переклад з зображення.

PS мій апарат від компанії Sibionics, я купив на AliExpress. Наліпка на плече працює чудово, з’єднується з застосунком на телефоні через Bluetooth. Працює на протязі 14 днів, цього наразі достатньо, щоб зрозуміти, що відбувається з метаболічними процесами.

Була проблемка з застосунком – коли робиш по QR коду, то завантажується китайська версія, де немає англійського перекладу (окрім того, вона йде не через Play Market), я дотикав до телефону, де можна було реєструвати тільки китайські номери. Тому через підтримку я отримав нове посилання, на завантаження англомовної версії, яка працює чудово. Я почав отримувати результати після “розігріву”, через 60 хвилин.

Дані знімаються кожні 5 хвилин, та воно показує на графіку, як рухається твій рівень глюкози. Дуже цікаво, на протязі дня, залежно від фізичного стану, та їжі, що приймаєш.