Ви розумієте, про що я? Ваше життя має бути близьким до ідеалу у всьому, щоб ви мали непогані шанси на те, щоб:

Мати власну справу, де креативне служитимете тисячам людей і отримуєте достатньо, щоб жити тим життям, яке ви собі обрали, також вашим дітям, сім’ї.

Розуміти, як розпоряджатися ресурсами, коштами, що вони ніколи не будуть “злом” в руках досвідченої та свідомої людини, та вміти розподіляти та примножувати своє багатство.

Розвивати свій пластичний мозок, щоб всмоктувати мудрість віків і формувати своє бачення життя та світу, знаходити свої смисли та генерувати монументальні, легендарні ідеї.

Побудувати мережу друзів і партнерів, щоб співпрацювати над проектами, маленькими і глобальними в умовах взаємної поваги і духу синергії і перемоги для кожної зі сторін, вміти віддавати заради інших, ставитися до людей з емпатією.

Піклуватися за своїм тілом так, щоб у святкування свого сторіччя міг підняти над головою свого прапраправнука та зіграти зі своєю величезною родиною у якусь спортивну гру, нехай гольф, зберегти ясність розуму і вміння говорити та передавати свою мудрість наступним поколінням.

Мати сильний внутрішній стержень, розуміти, що незважаючи на всі зусилля, твоє життя може обірватися в будь-який момент. Але ти прожив її на повну. Вчився, медитував, молився, їв, любив з наснагою і ентузіазмом підлітка, який тільки вступає в доросле життя. Бути цілісною людиною, до якої люди звертаються за порадою і прислуховуваються до всього, що ви говорите. Ви чесні, ви духовні, ви викликаєте довіру. “Жити так, нібито ти живеш останній день. Та вчитися так, нібито ти будеш жити вічно”.

Ось так я сприймаю людину, що живе по законам Каіроса, вміє ловити кожну мить дня починаючи з раннього ранку і до пізнього вечора.